Dakota Fanning

Hannah Dakota Fanning

8,0
25 702 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dakota Fanning

kiedy obejrzalem wojne swiatow, to wystawilem jej 10/10. bylem zachwycony gra tego dziecka. natomiast po takich gniotach jak pusher czy 2-ga czesc zmierzchu bylem zmuszony obnizyc jej note. mam nadzieje, ze dziewcze sie nie zmarnuje do mkonca.

Ibrah

Może i te filmy były niewypałami, ale Dakota i tak zagrała tam genialnie :)

Ibrah

Może i te filmy były niewypałami, ale Dakota i tak zagrała w nich genialnie :)

Ibrah

Ibrah, zgadzam się z tobą w 100%! Jak Daki była młodsza to grała w lepszych filmach. Po co się do Zmierzchu pchała?? To nie jej bajka...

TheLadyOfShalott

Zgadzam się z tym, że wybiera teraz beznadziejne produkcje, ale moim zdaniem jej gra aktorska wcale się nie pogorszyła. Aktorów ocenia się po grze aktorkiej, a nie po jakości filmu w jakim zagrali. Film może byc totalnym gniotem, a mimo to aktor/aktorka może zagrac rewelacyjnie. W "Pushu" który okazał się nie najlepszym filmem zagrała bardzo dobrze (nie licząc sceny, której grała upitą) i powaliła na głowe Evansa.

Ibrah

Może teraz wybiera "inne" produkcie, ale nadal swietnie gra:)
Przeciez dobrze zagrała w "Push" mino takiego, a nie inego scenariusza.
To nadal ta sama Dakota:)

Ibrah

wybiera takie filmy bo jest nastolatka. zmierzch i cale te wampiry sa na topie, podoba to sie dzieciakom i jej tez za co winic jej nie mozna. nie moge sie doczekac jej nowej produkcji the runaways. to powinno byc dobre.
do alissa: aktorow/aktorki ocenia sie w duzej mierze pod wzgledem filmow w jakich graja.

Ibrah

Ja akurat się zgadzam z Alissą, choć Ibrah też ma trochę racji z jednej strony jest tak że po prostu wolimy raczej tych co starannie dobierają propozycje z drugiej to co mówiła Alissa powinno się jednak bardziej patrzeć na grę aktorów bo wiadomo jest wielu aktorów który nie umieją za bardzo grać ale grają w dobrych filmach albo też tacy co są bardzo utalentowani którzy dostają prawie same role w gniotach

Ibrah

Polecam "Sekretne życie pszczół" - to jest 10/10 pod każdym względem :)

ghania

Tez oglądałam porpostu super film:)
10/10. Dakota super zagrała.

Co tego, ze wybiera "gorsze" role się nie zgodze.
Sekretne życie pszczół super, Skrzydlate cienie troche pomylone, ale ciekawe. Push mi się podobała nie rozumiem co w nib było takigo złego.

Wszyscy najbardziej czepiają się Zmierzchu! Dakota dobrze tam zagrała, a ja osobiście lubie sagę. To jest hit w śród nastolatków i Dakota tom rola zwróciła szczegulną uwagę!!!

Mi podobaja się wszystkie role Dakoty!!!!
A czy wam podobaja się wszystkie role waszej ulubionej aktorki?

Misia81

Misia81 ale robisz byki.

Ibrah

Tu nie chodzi o błędy czy inne takie!!!
Ważne co pisze, a nie jakieś u, ż czy ,!!
Komentujesz moje pisanie, a nie co ja mam do napisania.

Misia81

Kogo obchodzą jakieś błędy?
Liczy się treść!!!

Misia81

luz Misia81. niepotrzebnie sie irytujesz. nie jestem gosciem, ktory perfidnie wytyka ludziom takie rzeczy. poprostu chcialem Ci tylko zwrocic uwage. predzej czy pozniej trafisz na osobe, ktora wytykajac Ci bledy, podwazy Twoje opinie. jak czegos nie wiesz, to na oddzielnej zakladce sprawdz sobie w slowniku internetowym. duzo czasu niestracisz a Twoj komentarz stanie sie bardziej wiarygodny. pozdr.

Misia81

Treść treścią, ale wystarczy zaopatrzyć się Firefoxa i sam podkreśli Ci błędy. :) W ten sposób łatwiej się nauczysz ortografii. Uwierz przyda Ci się to w życiu.
Pozdrawiam

P.S. Co prawda Firefox najlepszy nie jest, osobiście wolę męczyć Operę bo stabilniejsza i szybciej pracuje...

użytkownik usunięty
Misia81

Ja także ją lubię ;). Świetna dziewczyna.
Już jako mała dziewczynka grała cudownie.
A w ,,Księżycu w nowiu'' była niesamowita w roli Jane.
Tylko ze względu na nią obejrzałam ten film :).

moja ocena: 9/10

Ja ją uwielbiam:)
10/10
Super aktorka.

Dakota_Fanning_2

Super!
Jest poprostu niesamowita:)
Ja bym jej mniej niz 10 nie dała, a juz na pewno nie obnizyła oceny!!!

Ibrah

Być może Dakota wybiera niezbyt ciekawe produkcje, ale mimo to jej gra aktorska nadal jest świetna. Mimo upływu czasu ona nadal zachwyca swoją grą. Dobrze że takie talenty się nie marnują. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones