Dakota Fanning

Hannah Dakota Fanning

8,0
25 645 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dakota Fanning

Może i umie grać ... ale to ja psuje on już ma o sobie wielkie mniemaniea co bedzie pózniej nienawidzę takich lasek które uważają siebie za lepsza..ale cóż głupi ma szczęście !! buziaki :D

Gosiaczek0010

A z czego to wywnoskowałaś, jeśli mogę się dowiedziec?

Gosiaczek0010

Czegoś tu nie rozumiem piszesz że Dakota umie grać ale dajesz jej 1 bo jest zarozumiała? Kurcze a ja myślałem że aktorów ocenia się za to jak grają a nie za charakter czy życie prywatne. Swoją drogą zapytam ja koleżanka wcześniej. Skąd wiesz że Dakota jest zarozumiała? znasz ją osobiście? gadałaś z nią?

frycek49

Każdy ocenia aktorów za co chce. HOLLYWOOD dla takich dziewczynek jest bezlitosny.Wątpliwe żeby można było już ją "naprostować".W zbyt wielu filmach grała.

plifplaf

Ale skąd w ogóle wiesz że trzeba by ją było na naprostowywać? takie rzeczy czy ktoś jest zarozumiały itp. to może mówić ktoś kto ją zna osobiście na co dzień, a założę się że założycielka tego tematu do takich osób się nie zalicza. Ocenianie aktorów za życie prywatne, zachowanie czy wygląd to dla mnie czysta głupota bo jak niby życie prywatne czy charakter Dakoty ma się do jej gry aktorskiej. Co gorzej zagrała przez to w jakimś filmie? Aktorów powinno się oceniać za aktorstwo a nie za życie prywatne.

Gosiaczek0010

Używaj znaków interpunkcyjnych i nie śpiesz się z pisaniem, bo ciężko zrozumieć Twój post. Nie wiedziałam, że Dakota to "on". Widocznie nie zawsze głupi ma szczęście...

Gosiaczek0010

Ja też jej nie lubię.! Jak dla mnie to zarozumiały bachor i zgadzam się w 100% z założycielem tego tematu. Nie zgadzam się z tym że powinno ich się tutaj oceniać za grę aktorską, ja nie potrfiłbym dać komuś 10 (nawet jak by zajebiście grał ) jak bym go nie lubił!!!!!!!! I właśnie jej nie lubię. A że jest zarozumiała to wiadome. Małe dziewczynki lubią być w centrum uwagi i myślą że są najlepsze i ona też napewno tak ma!!!
1/10

Johny999

Nie ma co naprostowywać tych intelektualnych zacofańców uważających Dakotę za zarozumiałą, chcą się popisać to niech to robią, brak reakcji z naszej (fanów) strony będzie najlepszą odpowiedzią ;)

Johny999

Ale zrozum że takie ocenianie jakie ty z koleżanką praktykujesz jest bez sensu. Jak byś powiedziała że nie leży ci jej gra aktorska to nikt by się nie czepiał albo przy najmniej cała dyskusja toczyła by się w zdrowej normalnej atmosferze. Po za tym robisz tak jak koleżanka która zaczęła ten temat. Oceniasz osobę której nawet nigdy nie spotkałaś na żywo po pozorach i własnych widzi mi się takie rzeczy o charakterze Dakoty mogą wypowiadać tylko ci co ją znają osobiście

frycek49

No wiecie dla nich jest tak:
- Dakota, może i umie grać ale zarozumiała to 1/10
- Miley i Selenka .. OjejQQQ 10/10 pięknie grają, piękne są, pięknie się uśmiechają, nie są zarozumiałe, ahh ohh ehh ideały.

Dakota jest zarozumiała, bo same sobie tak wmawiacie, ale jest rewelacyjną aktorką i to jest bezsprzeczne. Wy jesteście za to typowymi
Polaczkami, którzy oceniają, bo taki mają kaprys, a nie bo KTOŚ MA TALENT, albo KTOŚ DOBRZE GRA. Heloł to FILMweb, tu się nie ocenia po cechach.

bealterrr

bealterrr, absolutnie się z tobą zgodzę ! Nieźle pocisnęłaś z tymi selenkami ;D

Alice_Kristensen

Wg mnie idiotyzmem jest w ogóle dyskusja na ten temat, nie znamy ich osobiście, nie wiemy jakie są prywatnie, więc do licha nie możemy się wypowiadać na temat ich charakterów!
Oceniajmy grę aktorską, chyba po to jest ten portal ;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones