Dakota Fanning

Hannah Dakota Fanning

8,0
25 702 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dakota Fanning

Jako dziecko okropna brzydula . Teraz też uroda nie zachwyca . Najlepsza w

The Runaways: Prawdziwa historia

syriuszfalcon

Aktorka nie musi być zniewalająco piękna. Najbardziej się liczy jej gra aktorska. Dakota wg mnie jest dobrą aktorką, a i brzydka wcale nie jest. Więc nie jest źle.;)

Koralina90

Zgadzam się z tobą w 100% . U mnie ma 10/10 . Lubie ją jako aktorkę . W the Runaways zagrała świetnie.

Koralina90

O tuż to. taka np. Whoopi Goldberg jest brzydka jak noc a gra rewelacyjnie. Po za tym Dakota nie jest znowu aż taka brzydka. Jest cała masa brzydszych aktorek niż ona.

syriuszfalcon

Okropnie brzydka jako dziecko?Przecież ona była super słodka i urocza!

syriuszfalcon

Chyba ty brzydkich dzieci nie widziałeś. Bardzo ładna mała dziewczynka i bardzo zdolna. Tyle w tym temacie.

syriuszfalcon

Ja również nie uważam, aby była brzydka ;) Wręcz odwrotnie.

jontrix

jontrix dobrze mowisz, a ten co mowi ze jest brzydka, albo ze nie zachwyca uroda to nie zna sie na urodzie.

syriuszfalcon

Rzeczywiście, nie jest powalająco piękna, ale aktorka z niej naprawdę niezła

syriuszfalcon

Eee tam, brzydka. Ma piękne, hipnotyzujące oczy. :) A aktorka z niej nie niezła, a naprawdę bardzo dobra. :) Zazdroszczę czasem Amerykanom, że mają tyle zdolnych aktorów tego najmłodszego pokolenia. U nas nawet średnio zdolnego dzieciaka to ze świecą szukać.

syriuszfalcon

Co Ty mówisz??? Jako dziewczynka była przepiękna i teraz jest tak samo. Chyba nie powiesz że jak grała w "CZłowiek w ogniu" lub "Pajęczyna Charlotty" jako mała dziewczynka była brzydka? Ciekawe jak wyglądasz TY :)

romanista

Jako chłopiec byłem ponoć bardzo przystojny. Ale to nie ma nic do rzeczy . Jako aktorkę bardzo ją lubię . A uroda nie jest akurat najważniejsza . Poza tym to kwestia gustu . Dla mnie jest sympatyczną brzydulą .

syriuszfalcon

Ładnie powiedziane "Dla mnie jest sympatyczną brzydulą". uważam, że to zależy od gustu, ja osobiście lubię urodę Dakoty jako dziecka i teraz :)

użytkownik usunięty
syriuszfalcon

Według mnie bardzo urodziwa, a za kilka lat, kiedy jej uroda się wyklaruje z pewnością będzie oszałamiająca.
Gra aktorska na najwyższym poziomie. Brakuje jej teraz tylko dobrych ról.

O jaaaa, a według mnie ona jest jedną z najpiękniejszych aktorek... no prawie idealna jest :)

syriuszfalcon

Jak możesz mówić, że ona jest brzydka? Może nie zniewalająco piękna, ale ładna napewno.

syriuszfalcon

Kochani o gustach się nie dyskutuję :) Jedni powiedzą że brzydka, inni że piękna a jeszcze inni że przeciętna ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones