Dakota Fanning

Hannah Dakota Fanning

8,0
25 702 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dakota Fanning

Jak ogłądałam "I Am Sam" to byłam w szoku: miała dopiero 7 lat, a grała jak niejedna dorosła gwiazda! Szkoda tylko, że teraz gra w takich filmach jak "Zmierzch" ;/ Mam nadzieję, że znowu zacznie grać w dramatach. ;)

gabrysia994

zagrala niemal epizodyczna role w Sadze i juz wszyscy jecza i smedza "jak mogla to zrobic? o moj Boze!". wbrew pozorom "Zacmienie" i "Przed switem" nie sa az tak zle jak poprzednie czesci, powiedzialabym nawet, ze calkiem niezle w swym gatunku mlodziezowo-romanso-niewiadomo czym

Ayashi

Może i masz rację, ale dla mnie te dwie części to i tak duży spadek dla Dakoty

gabrysia994

dlaczego, skoro zagrala bardzo dobrze?

Ayashi

Ok, grała dobrze, zgadzam się, ale porównaj sobie "I Am Sam", "24 Godziny" do "Zmierzchu". NIe wspominając o innych dobrych filmach, w któych grała. Wiesz, może tak twierdzę, bo jestem antyfanką "Zmierzchu" i innych podobnych tworów ;)

gabrysia994

w "I Am Sam" itd. miala calkowicie inne role od tej w Zmierzchu. w Zmierzchu idealnie zagrala wampira z Volturi. malo uczuc, ekspresji, po prostu miala byc zimna i stanowcza i taka byla. i nie ma co narzekac, bo to juz ostatni Zmierzch w ktorym zagrala i widze, ze szykuje sie kilka dobrych filmow z jej udzialem niedlugo :)

Ayashi

Mam nadzieję ;))

gabrysia994

Tak się składa że w Zmierzchu zagrała tą postać bardzo dobrze. Miała być zła i zimna i taka była. To tylko dowodzi temu że potrfi zagrać różne role. Myślę że etykietka "aktorki ze zmierzchu" tu nie pasuje bo grała w welu filmach i to świetnie. W Zmierzchu też zagrała dobrze. Nie ma co oceniać jej atorstwa na podstawie reszty aktorów/opini o filmie.

mrtmv1849

Ja się z tym całkowicie zgadzam, zagrała bardzo dobrze. Tylko po prostu obawiam się, że zamiast grać w ambitniejszych filmach, gdzie trzeba grać trudniejsze role, "pójdzie na łatwiznę" i zacznie grać w filmach takiego pokroju...

użytkownik usunięty
gabrysia994

Polecam 'Now is good' z Dakotą w roli głównej, dramat, w którym wydaje mi się, raczej na łatwiznę nie poszła :)

ogladalam Now is good i faktycznie swietnie zagrala :) moj ulubiony film z jej udzialem to SILA STRACHU- HIDE AND SICK jak dla mnie powinna choc dostac nominacje do Oscara porownywalnie do Osmenta w SZOSTY ZMYSL

gabrysia994

... to że zagrała w jednym filmie, w którym ludzie uważają za dno to nie znaczy, że będzie zaczynać grać w filmach typu Sagi Zmierzch.
Moim zdaniem to jest na prawdę zdolna aktorka, a że zagrała w tym filmie może znaczyć to, ze chce spróbować wszystkiego. W Zaćmieniu zagrała świetnie, a poprzednie filmy z jej udziałem były rewelacyjne, jestem pewna, ze przyszłe filmy z jej udziałem będą równie rewelacyjne.

gabrysia994

To mógł być dobry pomysł. Renomę ma, może zmierzch przyniesie jej większe pieniądze/popularność wśród młodzieży? Dziewczyna jest młoda, niech gra w różnych filmach- tych głupszych również.

gabrysia994

Ostatnio natknąłem się na mało znany film z Dakotą "Hounddog 2007" a film przedni polecam.

gabrysia994

jest świetną aktorką, zmierzch tego nie zmieni

gabrysia994

Rola w Man on Fire, po prostu epicka jak na kilu letnie dziecko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones