Dakota Fanning

Hannah Dakota Fanning

8,0
25 481 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dakota Fanning

Jako dziecko była objawieniem a jako dorosła nie zagrała kompletnie NIC ciekawego. Dwie minuty u Tarantino i "Alienista" gdzie jest najsłabszym punktem to za mało. Filmy z jej udziałem to takie kino klasy B lub nieudane produkcje niezależne do obejrzenia i zapomnienia. Z nowszych filmów z Jej udziałem widziałem również "Amerykanską sielanke", "Zygotę" i "Wendetę" i jej totalny brak emocji i dźwięki jakie z siebie wydaje są po prostu nie do strawienia.

BMovieManiac

Typowy przykład dzieciaka-gwiazdora, który po dorośnięciu traci cały dziecięcy urok i nagle okazuje się, że nie umie grać.

Takich jak ona było na kopy. Aczkolwiek, jednak po Człowieku w ogniu, Samie i Wojnie światów wydawało mi się, że Dakota naprawdę ma potencjał, by być w przyszłości jedną z najlepszych aktorek.

Tymczasem, gdy dorosła cały czar prysł i po straceniu dziecięcego uroku nagle zaczęła grać w coraz większych padlinach coraz bardziej bekowe role. Jej młodsza siostra z kolei wprost przeciwnie... Nie jest co prawda najbardziej gorącym nazwiskiem, ale jednak dostanie co jakiś czas fajny projekt jak The Great czy Maleficent.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones