Dakota Fanning

Hannah Dakota Fanning

8,0
25 216 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dakota Fanning

Ona i Amanda Sayfried są do siebie bardzo podobne, nie sądzicie?

Vamaal

To samo przyszło mi do głowy. Zwłaszcza jak się patrzy na to profilowe zdjęcie. :)

aleksandrab05

Dokladnie

Vamaal

Prawda, podobny typ urody :)

Angie_Bangie

Tak jest

Vamaal

Są bardzo podobne a jak Dakota była małą dziewczynką to powiedziałabym, że wyglądała wręcz jak córka Amandy! Tajemnica tkwi chyba w lekko wysuniętej do przodu szczęce i oczach (lekko wyłupiastych?). Obie są prześliczne.

Vamaal

Mi się zawsze myliła z aktorką Anną Sophią Robb. W 'Charlie i Fabryka czekolady' myślałam że gra Dakota o.O

Vamaal

Osobiście cały czas myli mi się Amandą - gdy widzę jedną z nich nigdy nie wiem która to.

CarrieVandenis_

Może nie aż tak bardzo, ale podobne są

Vamaal

mi się nie skojarzyły. obie mają hipnotyzujące spojrzenie są blondynami ale Dakota ma dużo ciekawszą urodę wg mnie- Amanda bardziej taką baby face

dzikudzina

Popieram

Vamaal

Do Eminema jest podobna

powderek

Hahaha :D

Vamaal

Ja wręcz byłam przekonana, że to jedna i ta sama aktorka :-)

kropeczka9999

ja też :)

kropeczka9999

Podobne, prawda

Vamaal

Heh,trafiles w samo sedno ! Dzis ogladalem Teda 2 i bylem przekonany ze gra w nim Dakota :-)

errorinio

Dokładnie

Vamaal

Może i faktycznie są podobne ale Dakota jest bardzo dobrą aktorką a Amanda dopiero próbuje nią być.

alex_gawlas

Hm... ciekawe spojrzenie na obie panie:)

Vamaal

No, może. Ale powiedziałbym, że ładniejsza od Amandy. Zdecydowanie.

Lucas207

To już pewnie sprawa gustu:)

Vamaal

Zdecydowanie tak.
Obie mają wiecznie cierpiący wyraz twarzy :) Nawet jak się uśmiechają to jakby przez płacz.
Nie mówię, że są brzydkie. Są nudne. I pasują właściwie tylko do ról dramatycznych, mocno dramatycznych.

dorcus

Czy nudne? No chyba bym jednak polemizował:)

Vamaal

Widziałem ją w "Brimstone". W niektórych scenach to toćka w toćkę Amanda.

moscu

Dokładnie

użytkownik usunięty
Vamaal

To prawdę. Niesamowite podobieństwo. Jak dla mnie Amanda jednak jest ładniejsza, za to Dakota jest lepszą aktorką.

Mniej więcej się zgadzam:)

Vamaal

Zgadza się

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones