Dakota Fanning

Hannah Dakota Fanning

8,0
25 645 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dakota Fanning

Nie wiem skąd ten nadzwyczajny zachwyt jej osobą. W ,,Wojne światów" jedyne co zaprezentowałą to swe zdolności darcia się na całe gradło. To , że jest dzieckiem niczego nie zmienia , widziałem o aktorów dziecięcych o wiele lepszych od niej. A może w ,,Wojnie..." miała po prostu kiepską role ? Jaka jest wasza opinia ?

D23

Nie ocenia się aktora po jednym filmie (chociaż, akurat w WŚ zagrała też bardzo dobrze). Grała rozchisteryzowaną dziewczynkę, nie oznacza to, iż jest złą aktorką - aktor to aktor, powinien umieć zagrać wszystko, a ona jak narazie we wszystkich projektach wypada bardzo dobrze.
Proponuję Tobie zobaczyć Hide and Seek, lub Man on Fire.

A i nie była to wcale kiepska rola, ponieważ była trudna do zagrania, trzeba pokazać strach i przerażenie na twarzy, jak najlepiej się to potrafi.

Nie wiem jak możesz uważać ją za przeciętną aktorkę, możesz jej nie lubić, ale tego, że umie grać negować nie Powinieneś/aś.

Pozdrawiam.

D23

Według mnie w Wojnie Światów zagrał tak jak ona to odczyła , każdy inny aktor zagrał by inaczej a co do Dakoty to oddała role bardzo dobrze. A drzeć się to tez trzeba umieć ;P.

D23

Wielku ludzi uważa, że jej gra w 'wojnie światów' jest jednym z niewielu powodów obejrzenia tego filmu więc coś to chyba znaczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones