Dakota Fanning

Hannah Dakota Fanning

8,0
25 702 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dakota Fanning

Nie sztuką jest zagrac zimne dziecko o bezuczuciowym spojrzeniu. Jakby umiała grac emocje, to by grała role bardziej wymagajace gry aktorskiej. porcelanowa lalka rownie dobrze moglaby zagrac niektore jej role.

pawel0xx

Twój mózg ma problemy z odbieraniem zwrokowych i słuchowych Bodźców! Jak najszybciej udaj się do lekarza!

udun17

Ty za to go chyba nie masz, z resztą gustu chyba też Ci brak. W Twoim wypadku lekarz nie pomoże...

pawel0xx

Zgaduję, że mówisz o "sile strachu"? Niestety mylisz się, jest to film bardzo ciężki i trudny ona była bardzo młoda jak tam zagrała, znalazłam w internecie, że gdy czytała scenariusz, aż poszła do rodziców, bo sama bała się go skończyć... Wcale nie jest łatwo zagrać kogoś wyrachowanego, zimnego w tak młodym wieku, do tego trzeba być poważnym i zdyscyplinowanym... Trochę coś Ci się pomieszało... A ona zagrała w wielu bardzo dobrych filmach i sama jest bardzo dobrą aktorką i nie mówię tego tylko jak ja ale takie są też zdania specjalistów.
Pozdrawiam

Melka124

Zgadzam się. Dakota jest świetną aktorką, na mnie robi ogromne wrażenie, praktycznie w każdej roli. Umie się dopasować, nie jest aktorką jednej roli. Bije na głową wielu znanych i lubianych aktorów, zwłaszcza tych w swoim wieku.

pawel0xx

Napisałem tak żeby podkreślić bezpodstawnosc twojego twierdzenia.Poglądaj sobie film człowiek w ogniu albo Sam i przemysl swoje zdanie.Jeżeli uwazasz ,że Dakota nie potrafi wyrażać emocji to nie widzisz rzeczy takimi jakie są.

udun17

Dokładnie, a film "Jestem Sam" to po prostu majstersztyk!

pawel0xx

Ten dzieciak ma talent, w "Sile strachu" zagrała bardzo przekonująco ja się po prostu jej bałam.

pawel0xx

To dziecko ma talent i trochę Cię nie rozumiem.. Mimo wszystko szanuje twoją wypowiedz bo o gustach się nie dyskutuje. Ale Dakota nie gra tylko zimnych ról. można ją zobaczyć jaka śliczną uśmiechniętą dziewczynkę. :) Z resztą w ,,Jestem Sam'' będąc tak mała zagrała genialnie.

pawel0xx

obejrzyj The Runaways.

Ameriel

Amen!

pawel0xx

A ja się z tobą częściowo zgodzę. Kiedyś Dakota była moją ulubioną aktorką i dalej uważam, że potrafi świetnie grać, ale często wybiera role takich opanowanych, zimnych, ZMANIEROWANYCH dziewczyn, przez co jej gra (choć bardzo dobra) zaczyna nudzić. Mogłaby raz zagrać osobę w pełni wesołą, ciepłą, milutką, nie mającą poczucia wyższości... Ciekawe, jakby sobie poradziła... Z resztą podobną tendencję w graniu ma np. Saoirse Ronan. Obie są znakomite w tym co robią, ale czekam, aż spróbują swoich sił w czymś nowym. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones