Dakota Fanning

Hannah Dakota Fanning

8,0
25 645 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dakota Fanning

1. Gra tak sobie
2. Jest taka sobie widziałem ładniejsze ale widziałem też brzydsze :-)
3. Ma szanse na karierę
4. Dlaczego ona jest na pierwszym miejscu ? A nie Robert De Niro ?
5. Może to być forma prezentu dla dziecka , ale ona myśli że jest najlepsza a tak nie ejst więc robimy jej krzywdę .
6. Shirley Temple była bardziej uzdolniona
7. Nie obchodzi mnie jej kariera
8. Nic do niej nie mam
9. Ta dziewczynka według mnie nie zasługuje na takie wysokie noty

Zandarm

''Zandarm'' wiem że piszesz to tylko dlatego bo wszyscy cie potepiaja że jej nie lubisz.Nie daj sie przekrzyczec!!!Masz racjke pisząc niektore rzeczy oprocz tego ze jest lesbijką oczywiscie.Wiec badz sobą i nie daj sie takim niekumatym osobom , które mysla tylko o sobie!Mnie tez wszyscy naskoczyli tylko dlatego ze napisalam ze jest brzydka.JA tak u wazam i nie zmienie swoich poglądów.Tobie radze to samo.
Pozdrawiam serdecznie!!!

warning

Widze ze Żandarm i Aneta mieli cięzkie dzieciństwo i zadzroszczą urody i talentu młodej Dakoty. Ta aktorka jest dobra jeśli byście widzieli z nią inne filmy to byście zmienili zdanie . A to że była na pierwszym miejscu to dlatego ze mało osób ja znało a jak już widziało z nią filmy to dawało note 9 albo 10 bo tyle jej sie należy jak na ten wiek i na bank nie jest ona brzydka jest normalna. Zauważcie ze ona ma 11lat.

warning

dzia za poparcie !
Widzę że ty też jesteś prześladowana dlatego że nie lubisz prymitywizmu ! i prostactwa.
Mam rację i ty też. My inteligenty jesteśmy zbyt poważni a takie prymitywy: fani Harryego Pottera , Fanatycy JPII oraz fani młodych aktorek i filmów klasy b ( dennych i żenujących bez przesłania i nie wymagających użycia szarych komórek ) są naprawdę debilami chociaż tego nie widzą.
Oni oglądając film "Garbi -super bryka" nie wiedzą że stają się pryymitywami i prostakami a jak im się to powie to zaraz jest się obrażanym. !!!!
Powinni wyrzucić debili a ja Dakocie nie zazdroszczę bo jeśli kogoś nie lubię to nie znaczy że mu coś zazdroszczę.
Czy Adolfowi Hitlerowi coś zazdroszczę ?
A też go nie lubię , można tej dziewki nie lubić prawda ?
Przecież jest demokracja.
Anetko wciskam cię do moich ulubionych. Cieszę się że w końcu znalazłem kogoś na podobnym do mnie poziomie !
Precz z prymitywstem

Zandarm

Ja tez sie ciesze ze w koncu ktos przyznał mi racje w tym co napisalam.Wszyscy brania tej gówniary , a to ze znalazla sie na 1 miejscu to był juz szczyt ludzkiej głupoty!Jak takie glupie dziecko moze byc na pierwszym miejscu )Moja rada:popukac sie w glupie lby.Jak ja jej nie lubie to uszanujcie to i odwalcie sie ! Kazdy ma swoje zdanie na temat tego dzieciaka.Jedni ją lubią , drudzy nie.Wiec czy ja wami gardzę , bo ją lubicie?NIE . I tak powinno byc)Kazdy jest inny wiec odczepcie sie od nas!!!

warning

Ale wy jestescie prosci!:/:/Mowa o Żandarmie i Anecie hehe
Mozecie krytykować ile wleźe skoro jej "nienawidzicie"(chociaż nie rozumiem tego jak można kogoś nienwidzić skoro sie go niezna:/)
ale chodzi o to w jaki sposób wy to robicie?nazywajac ją lezbijką?brzydulą?głupim bachorem?Sorry...:/

Aha.Czy ktos tu wyznał miłość do Harrego Pottera??Czy Garbi-Super Bryki:/

Widocznie nawet sztuki krytykowania trzeba się nauczyć!
Wam sie taka szkółka przyda:]:];];]:];]

warning

Coś jeszcze!

Drogi Żandarmie,zobacz co ma twoja koleżanka w ulubionych filmach??

Czy mnie oczy nie mylą?Nieee

To jest: Garbi-Super Bryka

Którą ty tak zawźięcie krytykujesz,i ludzi oglądajacych nazywasz prymitywami!i prostakami

:)

s_l_o_n_c_e

Tak dla tywojej informacji to gaebi do moich ulubionysz wpieprzyl moj brat zeby mnie wkurzyc wiec sie odpieprz i nie najezdzaj na mnie tak!!!

warning

I dzieki za przypomnienie .To film dla dzieci wiec powiedz to mojemu bratu ktory ma 7 lati podobają mu sie takie beznadziejne filmiki.

POzdro Żandarm i nie daj sie debiilom

warning

OOOOOOO moja droga masz niezwykle mądrego brata skoro w wieku 7 lat wie już jak dodac film do ulubionych i co wiecej jaki ma być to film?żeby cie wkurzyć
Niesamowita bajka:)
Oczywiscie ta o której nam przed chwilą opowiedziałaś;)
Pozdrawiam brata:)

s_l_o_n_c_e

Aha i nie "najedżam na ciebie"
I tylko na twój sposób krytykowania:]

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Zandarm

1. Kwestia gustu jak we wszystkich sprawach padołu ziemskiego.
2. Wypowiem się za 5 lat :)
3. Jak dla mnie to już robi karierę :P Zobacz u boku jakich aktorów grała i w jakich filmach [jak na tak młody wiek].
4. A dlaczego nie Johnny Depp, dlaczego nie Pitt albo Al Pacino?
Ona była na 1 miejscu bo uzyskała 500 głosów a to gwarantuje wejście na liste, jednak przy tylu ocenach średnia przeważnie jest bardzo wysoka co później się zmienia w miarę wzrostu ilości oddanych głosów.
5. Przepraszam a skąd wiesz co ona myśli? Forma jasnowidztwa?
6. Kwestia gustu a poza tym trudno porównywać ich talent.
7. Dziwne bo odnoszę wrażenie, że chciałbyś jej odebrać miano aktorki.
8. Bez komentarza.
9. Kwestia gustu.

Myślę, że nie pisałeś tego do końca szczerze, ale nie mnie o tym decydować.

Pozdrawiam! :*

Mary_Kate

Wieci co?Odpierdolcie sie od nas bo inaczej nie napisze.Zawracacie ludziom dupe swoimi glupimi tekstami broniąc tej malej.Czy wy ja wogole znacie ze tak nas nienawidzicie o to ze jej nie lubimy?Ludzie opamietajcie sie !Przeciez jak ktos napisze ze jest brzydka itp. to nie znaczy ze jej czegos zazdroscimy czy mielismy trudne dziecinstwo!

Pozdro i zycze zmian w swoim zachowaniu

Zandarm

Ok, my jej nie znamy, ale rozumiem, że wy świetnie tak? Jesteśmy na F O R U M i tu ludzie dyskutują, jeśli chcecie rozmawiać między sobą to na gg albo przez mail, musisz się liczyć, że to strona dostępna nie tylko dla wybrańców i po to jest opcja komentarzy, żeby je tu umieszczać. I ja nie twierdze, że jesteście zazdrośni czy też jak to ujełaś mieliście trudne dzieciństwo, nie dyskutuję o was tylko o osobie publicznej, którą jest Dakota. Wiem jak to jest jak jacyś zwariowani fani czepiają się jeśli nie lubisz jakiejś aktorki, ale niektóre posty Żandarma są już naprawdę nie na miejscu...

I równie dobrze ja Ci mogę życzyć zmian w zachowaniu... tobie i tym którzy czepiają się was, że nie lubicie tej małej :)

Mary_Kate

Mam nadzieje ze ten temat juz zamknięty i nie chce zebyscie nienawidzili nas za to co napisalismy.Kazdy ma prawo do wlasnego zdania.Zrozumicie to!!!Ja nie napawam do wwas nienawiścią za to co na mnie napisaliscie.Nie mam nic do was.
Pozdrawiam...

Zandarm

nie znam jej z filmow ale ze zdjec i uwazam ze pieknoscia to ona nie jest talentu aktorskiego oceniac nie bede bo nie wiem jak gra ale jesli slabo to moze sie rozwinie w koncu ma tylko 11 lat

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones