Dakota Fanning

Hannah Dakota Fanning

8,0
25 702 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dakota Fanning
użytkownik usunięty
RapaNui_

Jak na moje oko 166 cm wzorstu, ponieważ jest wyższa od Kristen Stewart.

Skoro wyższa od Kristen Stewart, to musi mieć ok 170cm, bo Kristen ma 168cm.! ;p I gazety i filmweb i inne stronki tak podają, że Stewart ma 168cm ( tak jak Emma Watson ) ;)

użytkownik usunięty

Dakota nie jest wyzsza od Kristen.! xP
Dacota Fanning - 157 cm wzrostu
Kristen Stewart - 170 cm wzrostu

RapaNui_

O.o to strasznie wysoka jest jak na 15 lat.;D

użytkownik usunięty
RapaNui_

Nom, chociaż z drugiej strony nie jestem pewna ile ma Kristen. Zakładając, że 164 cm, Dakota ma 166. Jeżeli Kristen jest niższa, to i Dakota.

Niedawno w Popcornie pisało, że 1.57 ale to chyba stare dane

RapaNui_

Ja mam 15 lat i 173 cm wzrostu, i wcale bardzo wysoka nie jestem ^^

RapaNui_

157 to dużo jak na 15 lat?
Ja w wieku 15 lat miałam 161 cm.

To nawet zwyczajny wzrost, bo moje koleżanki miały nawet 170 cm...

RapaNui_

Ja w sumi też myślałam, że ma 157. A to że jest taka wysoka to może przez ta jej slabosc do wysokich obcasow.?xDD

RapaNui_

W Push jest o glowe nizsza od Chris Evans czyli ma jakies 164cm

frycha_1988

166 cm to dużo jak na 15 lat? o.O Wg. mnie raczej normalnie ;P

Portirroni_xD

duzo to jest miec 180 w wieku 13, a znam taką
p.s. wydawalo mi sie ze kristen ma wiecej niz 164 xD

martaa92

Cóż... Nie wiem ile może mieć wzrostu, ale na moje oko na pewno nie aż 166! Ja raczej pozostałabym przy 157. Wydaje mi się, że nie nazwali by dziewczyny drobną i filigranową, gdyby miała powyżej 160 cm, a Dakotę tak właśnie coraz częściej nazywają. Jej młodsza o 4 lata siostra, mniej więcej jest jej wzrostu, więc nie sądzę, aby 11 latka miała powyżej 165 cm.

alissa

No właśnie, sam mam 15 lat i 175 cm wzrostu. Znam tylko 6 osób w moim wieku poniżej 160 cm. A najwyższy ziomek ma 1,92 ;D

Beza_Cat

ale ona nie wygląda na te 157 cm... właśnie raczej na 166 :P

użytkownik usunięty
iMeshQa

Kirsten ma 1.68 a Dakota jeżeli jest od niej wyższa to ma heh około 1.70, no chyba że to sprawa wyższych obcasów. I nie zgadzam się, że jak ktoś jest filigranowy i drobny to nie jest wysoki haha :D To zależy w dużej mierze od wagi i budowy, kości ;)

ja mam 13 lat i ponad 170cm ;d
170 miałam na początku 6 klasy ;d
a teraz skonczylam 1 gim to pewnie troche urosłam xd

a podobno Dakota ma 166 cm
;)
pozdro

Kolorowa412

Według wielu źródeł Kristen Stewart ma 168cm więc jest dość niska, a co do Dakoty to nie wiem jakiego wzrostu moze być, bo ciągle jest na obcasach. ;p Pozdro ;*

RapaNui_

Na IMDb sa chyba dosc wiarygodne dane, wiec:

Dakota Fanning: 5' 3" (1.60 m)
Kristen Stewart: 5' 6" (1.68 m)

A z reszta ona ma 15,5 lat, wiec moze jeszcze rosnac.

użytkownik usunięty
sophiehannah

Mówiłam, że nie jestem pewna ile ma Kristen, jednak zanim zaczęto kręcić Zmierzch, gdzieś przeczytałam, że Kristen ma coś około 164. Widziałam kilka fotek z Kristen i Dakotą (specjalnie patrzyłam czy Dakota ma obcasy, miała trampki)i Dakota była wyższa o jakieś 2 cm.
Nawet jeżeli Kristen ma 168, a Dakota jest około jej wzrostu, to z pewnością nie ma 157 cm.
Nie zdziwiłabym się jednak, gdyby okazało się, że jednak ma, albowiem, z tego co zauważyłam, wiele gwiazd ma wzrost w okolicy 152 cm xP (wiem, że to nie ma znaczenia).

użytkownik usunięty

Ooo serio Emma też ma 168? że Kirsten to wiedziałam, ale Emma nie. To tyle co i ja. Zawsze się uważałam za wysoką, ale jak ktoś ma 175 w tak młodym wieku to respekt xD

RapaNui_

ja bym jej dała z 155.
Ma ryja jak 11 latka (zmieńcie to zdjecie)

RapaNui_

Jakby ludzie mieli tylko takie problemy to byłbym spokojny o kondycję świata w najbliższych latach.

RapaNui_

Ma 161 cm wzrostu wystarczy na imdb.com przeczytac ;P

The_Amazing_Race

ja miałem 134 cm jak miałem 10 lat i byłem najniższy w klasie
ale kogo to obchodzi ?

immanuel

Ja mam 15 i mam 1.58 i wiekszos dziewczyn w tym wieku raczej nie przekracza 1.70.

użytkownik usunięty
Diana1604

A ja mam 1.80 i jestem zajebisty.
P.S Bardzo fajny temat.

Diana1604

hahaha no chyba żartujesz ? jak masz 1.58 i 15 lat to ty jesteś strasznie niska bo w mojej klasie (1.gim) każda dziewczyna ma chyba powyżej 1.60 i uwierz mi ,że bardzo dużo dziewczyn w wieku 15 lat ma powyżej 1,70 a to wcale nie jest tak dużo. Tak czy siak nikt sobie wzrostu nie wybiera

Laady

ja mam 15 lat i mam cos ok. 177cm :):):)::):))))))))::::::::::::::

monika986

O cholera, strasznie CI współczuję... Aż taka wysoka, to ja bym być nie chciała. A co do Dakoty - ona na 100% ma 1,61 wzrostu :)

RapaNui_

Kristen ma 168 cm, a Dakota chyba 170 :) A dla mnie najlepszy wzrost dla dziewczyny (taki na zawsze) to od 170-175 cm. Dla chłopaka powyżej 180 cm. :) Jednak dziwczyna mająca 168 lub 177 nie ma źle. Ja nie chciałabym mieć za to mniej niż 167 cm... :) Dakota i Kristen mają fajny wzrost. :) A dla mnie monika986 też ma w porządku, nie wiadomo ile ona jeszcze urośnie, zapewnie nie wiele i co najwyżej nie będzie nosiła butów na obcasach jeśli w jej pobliżu będzie stado kurdupli, a w Polsce ludzie zwykle są niscy. :D

użytkownik usunięty
RapaNui_

na imdb napisane jest że ma 1.70 w butach.

RapaNui_

Ludzie, oni wszystko zawyżają! Jeżeli jest się gwiazdą, to najlepiej nakłamać o swoim wzroście, wadze itd. no bo niby kto to sprawdzi? Większość ludzi nigdy w życiu nie zobaczy gwiazd z bliska, na żywo. Więc mogą kłamać.

RapaNui_

Tu macie ją bez szpilek. Sami oceńcie ile ma wzrostu, ja się nie znam. http://www.fanpop.com/spots/dakota-fanning/images/15113383/title/dakota-hits-gym -aug-25-photo

Maxine_

Ja daje jej gdzieś z 160-165. Nie wyglada na wysoką.

RapaNui_

Moim zdaniem Dakota ma coś około 160cm. Rozumiecie 160-165. Więcej nie, bo porównując ją do innych ludzi, wiedać, że jest niska. ;* Ja wierzę w źródło, które podaje 161. :) A Kristen ma 168cm na 100%, ale Dakota nie jest od niej wyższa. ;P Po za tym poszukam foty to wam pokażę. ;D

Ps. Poza tym Dakota, jak była mała też była niska, w porównaniu do jej siostry.

ewcia532_filmweb

Na tym zdjeciu jest wyzsza od Emily Browning, ktora ma 1.57 > http://tinyurl.com/36gq8kf . Dakota pewnie i tak ma wyzsze obcasy, wiec wychodzi na to , ze Dakota jest od Emily gdzies o 4/5 cm wyzsza ( na oko ) . Czyli ma z 1.62 . ;) Tymbardziej, ze jej siostra, ktora ma 12 lat, nie moze miec 1.70 ( tzn. moze, ale watpie. ;d ), a na to by wlasnie wychodzilo, gdyby Dakota miala 1.68. Tak wiec ma 1.62. ;D

RapaNui_

Zgadzam się, Dakota już od małego była niziutka. :)

RapaNui_

mam niecałe 156 cm wzrostu i taka mniej wiecej roznica jak na tym zdjeciu jest pomiędzy mną a koleżanką , która ma 170 :P IMHO Dakota wygląda na ok. 168. Wydaje się tego samego wzrostu co Kristen Steward.

connected

Przeciez to wcale nie jest duza roznica miedzy Dakota, a Emily. A ja 157/160 kiedy stane kolo mojego brata, ktory ma 170 to roznica jest wieksza od tego na obrazku z D i E.;d Watpie, ze ma z 170. Takze wydaje mi sie, ze jest podobnego wzrostu co Kristen, a ta ma 163. ;) Do tego wlasnie, gdyby Dakota miała to 170 to jej siostra musialaby miec z 175/180, a ta ma jak narazie 13 lat. ;d

RapaNui_

http://www.thederniercri.net/lauren/wp-content/uploads/2010/07/Kristen-Stewart-a nd-Dakota-Fanning-in-The-Runaways.jpg wcale nie jest wyższa od Kristen ludzie -.-"

RapaNui_

Na 100 % ma 161 : >

Ellise

Dokładnie.!
Dakota ma 161.^^

Elle_Fanning

Dakota ma 161.:) Jest niższa od Elle (168).
Ja mam 14 lat i mam 172 cm. xD

Misia81

na imdb są informacje, że (chyba) obecnie Kristen ma 168 cm ( o czym czytałam już kilka razy), Dakota 163 cm ( a zawsze myślałam, że jest wyższa od KStew ;p), a Elle Fanning ma 168 - tyle co Kristen, więc jak na swój wiek (12) nawet dużo... tak mi się wydaje...tzn... róźnie bywa... moja siostra cioteczna ma 13 lat i 178 cm... ;p a ja mam 15 lat i 171cm może 172... sama nie wiem...;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones