Dakota Fanning

Hannah Dakota Fanning

8,0
25 645 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dakota Fanning

Skończy jak inna świetna, ale niezbyt urodziwa aktorka, Tilda Swinton, grając wiele, ale nic znaczącego.

fabcio93

Mi się tam podoba, np. w "Push". Ale nie we wszystkich filmach.

FiliTV

Poza tym ona jest świetna i już ma na koncie fajne role, np. w "I Am Sam"

FiliTV

A ja nie twierdzę, że nie ma fajnych ról. Uważam, że aktorką jest dobrą, ale nigdy nie zrobi takiej kariery, jaką by mogła zrobić, gdyby była ładniejsza.

fabcio93

Trzeba mieć wybredny gust aby twierdzić ż ona nie ma urody. Ona jest prześliczna spójrzcie sami: wwwcelebitchycom/34092/dakota_fanning_at_the_push_premiere_afternoon_links
A jakiem ma piękne nogi mmmmm

fabcio93

nie wiem jak można powiedzieć, że Dakota która wygląda jak skóra zdarta z Twiggy - ikony piękna, jest niezbyt urodziwa wtf?! to pokazuje jak bardzo piękno jest względne.
względne jest też to co rozumiesz przez "znaczące kino"... popularne, wielomilionowe kino amerykańskie jest papką, której nie szanuje grono filmoznawców i krytyków, więc raczej znaczące nie jest. To, że ona nie gra w tego typu produkcjach wychodzi więc jej tylko na dobre, poza tym i tak ameryka ją kocha. Gdzie Ty żyjesz, że tego nie wiesz? ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones