Dakota Fanning

Hannah Dakota Fanning

8,0
25 702 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dakota Fanning
takkis

Bardzo brzydki użytkownik !

milkacool2

niech zgadne,fanka zmierzchu ?

takkis

A jednak nie do końca?

milkacool2

jak to nie do końca,...tłajlajt i pattinson az po grób,na pewno!!!!!

takkis

No niestety nie

milkacool2

co nie zmienia faktu ze panna Dakota Fanning do fotogenicznych nie należy

takkis

To może pokaż siebie, przystojniaku ;>?

milkacool2

Moje zdjęcia są na Facebooku

znajdz sobie

takkis

Nie da się czyli za przystojny to nie jesteś bo nie podałeś swojego fb, hahaha ośmieszyłeś się tylko obrażając kogoś samemu będąc tchórzem...

Melka124

cóż za daleko idące stwierdzenie :-)

pa pa :-)

takkis

aha czyli jednak, a widzisz czasem trzeba uważać co się pisze, bo można palnąć głupotę papa

Melka124

Cos jakoś dziwnie mi sie zdaje ze Melka124 to Alter Ego mutanta milkacool2 nazwa prawie identyko

co za poziom Boże

a może probkę kału ci zapodać chcesz?

takkis

no ty go w ogole nie masz, ahhh nie bede tracic czas na takie glupoty nie pisz juz bo tylko zal czytac glupota nie blysniesz...

Melka124

O rany. Znowu to samo. To nie można kogoś już ocenić? Nie wolno oceniac aktorów bo samemu się nie jest aktorem? Nie wolno ocenić piosenkarzy bo samemu się nie śpiewa? I w końcu, nie wolno ocenić wyglądu bo samemu nie chce się go pokazać?
O co wam z tym chodzi, bo nie pojmuję?

Danathiel

Ja tylko mówię, że skoro napisał, że można zobaczyć jego zdj na fb no to ok i co jak niby mam zobaczyć jak nie wiem jak się nazywa itd, więc tak niech nie skacze bo nie ma po co, że niby jego można zobaczyć, po prostu jak dla mnie tchórzostwo, o to mi się rozchodziło.

Melka124

No cóż, praktycznie wszyscy tu jesteśmy anonimowi i nie wiem o to się rozchodzi by pokazywać jak się wygląda... Jeśli chodzi o mnie, mi nie podoba się np. taka Amanda Crew ale zdecydowanie wiem, że ja nie dorównuję jej także jak widać, nie mam jakiegoś zajebistego poczucia własnej wartości. Może równie podobnie jest w tym przypadku? Kto wie, kto wie...

Danathiel

Tak zgadzam się, dlatego ja nie mówię, że proszę na fb możecie zobaczyć moje zdj, bo wcale nie możecie i nie popisuję się, że niby o proszę śmiało zobacz i uważam , że jest ok, a skoro on się tym chwali, że no możecie moje zobaczyć, a gówno prawda, no to niech nie pisze farmazonów o to się rozchodzi ;) ......

Melka124

tylko tu chodzi o to że czepia się jej wyglądu bo grała w zmierzchu bo tak można wnioskować .

rumak90

O to też fakt, ok może nie lubić zmierzchu, ale jak napisał kalosz23 ona nie grała tylko w zmierzchu....

takkis

Tak się składa że grała nie tylko w Zmierzchu.

kalosz23

ojć żal mi cię człowieczku -.-
szacun za szczerość xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones