Dakota Fanning

Hannah Dakota Fanning

8,0
25 645 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dakota Fanning

Uwielbiam ją. Jest młoda a już tak wiele osiągnęła.. to jest prawdziwa młoda gwiazda a nie jakaś Cyrus czy Lovato.

Lonely

Ja tylko czekam na jej pierwszego Oscara! Mam nadzieje, ze nie odbije jej palma i pozostanie ta sama zwykla dziewczyna. Jesli tak sie stanie, Dakota nie zdola "uniknac" tej nagrody XD. Uwielbiam ja! Zaliczam ja do grona, w ktorym znajduja sie Hilary Swank, Meryl Streep, Renee Zeelweger, Helen Mirren... Wiem, ze dla wielu to moze byc szalenstwo, ale dla mnie ta dziewcyzna jest fenomenem na skale swiatowa. I jako dziewczyna stwierdzam, ze Dakota z wiekiem pieknieje!!!!! :)

mela1993_5

Ona jest ssuper.... Urodzila sie w 94 roku a w filmach wystepowala juz w 2001 :O i gdzie tu ja ze sztuucznymi pseudo gwiazdkami disneya porownywac bez talentu aktroskiego, ktore sa jej przeciwienstewem

Lonely

zdecydowanie tak! ma bardzo harakterystyczną grę aktorską i ratujae się nawet w takich komercyjnych produkcjach jak zmierzch,a aprzecież ciężko jej na pewno przebić się przez legendę pattisona czy steward.

kibicuje jej bardzo mocno!

Lonely

Dakota jest po prostu genialna. Świetnie gra - jest niesamowicie utalentowana. Moim zdaniem nie poraża urodą, a jednak ma w sobie to coś, co przyciąga wzrok. Wielu dorosłych aktorów nie dorasta jej do pięt, więc nie ma co porównywać jej z Cyrus czy Lovato. Ona jest o niebo bardziej wartościowa.

użytkownik usunięty
Czokolat

Dołączę się do tych pochwał. Bardzo ją lubię i podziwiam. Mój... ekhm... "związek" z Dakotą trwa dosyć długo, obejrzałam sporo filmów z nią i czekam z niecierpliwością na następne. I chce ją w końcu zobaczyć z Oskarem w łapce;) Zasłużyła. Niewątpliwie. Szczególnie za "Hounddog", "I am Sam" czy "Hide and seek".

Tylko... po co (PO CO?!) wkręciła się w te zmierzchy? Kiedy się o tym dowiedziałam... szczena mi opadła. Grała z najlepszymi jako dziecko a teraz... z wiekiem powinna być mądrzejsza, nie? Dakotuś, wracaj do prawdziwego kina!

Lonely

Moim zdaniem pdobna do AS Robb. Myliłam je kiedys :P Dzisiaj ma urodziny...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones