Dakota Fanning

Hannah Dakota Fanning

8,0
25 645 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dakota Fanning

Nie wiem czemu ale nadal ją pamiętam jako małą dziewczynkę z człowieka w ogniu czy wojny światów a tu proszę patrze a ona już cycki nawet ma no i 16 lat a więc szok jak ten czas leci .

ninja_4

A teraz coś o aktorstwie ;) uważam ją za najlepszą dziecięca aktorkę w historii kina ale pewnie to takie moje wrażenie które jest taki że gdy już wyrosła zdaje sie być zwykła pustą lalunią nie mówiąc ostrzej ;)

ninja_4

Zresztą kiedyś zawsze mówiłem że niech ją rodzice dobrze karmią a niezła lacha z niej wyrośnie z tego co widze to źle ją dokarmiali bo wyrosła niezbyt urodziwa

ninja_4

W pewnym momencie się z tobą nie zgodzę , wyrosła na piękną prawie że kobietę ! http://images2.fanpop.com/images/photos/3800000/Push-Los-Angeles-Premiere-2009-d akota-fanning-3869230-1133-1600.jpg
Ale gra aktorska i to co powiedziałeś to się zgadzam jest wspaniała ;D

Alice_Kristensen

Mi sie tam ona w ogóle nie podoba ;) i dla mnie była bardziej uroczą aktorką dzieckiem niź nastolatką bo kobietą ją jeszcze nie nazwie

ninja_4

Powiedziałam prawie kobietą ;) Ale cóż każdy ma inny gust co do gry aktorskiej to jest świetna !

użytkownik usunięty
Alice_Kristensen

http://www.youtube.com/watch?v=aNNp5GyzlKc&feature=fvst
-kocham tą piosenkę. Nie mogę przestać słuchać.Dakota świetnie śpiewa! *.*

Totalnie!!
Uwielbiam słuchać tej piosenki:)
Widać, że Dakota ma wiele taletów.
Super piosenka

Misia81

faktycznie,bardzo dobrze śpiewa
<za krótki>

ninja_4

"Już cycki nawet ma"

Lepszego zwrotu nie można było wymyśleć? A co do tematu to fakt, Dakota się zmieniła a tym bardziej Jej gra aktorska - gra coraz lepiej.

Hannah_Dakota_Fanning

"Lepszego zwrotu nie można było wymyśleć"
Głupszej rzeczy nie było można już napisac . Dla mnie lepiej grała ja była mała :p

ninja_4

W zupełności się z Tobą zgadzam co do wyglądu, co do filmów i co do gry aktroskiej. :)

xAvelinx

Bardzo wyrosła. Jest coraz lepsza i coraz lepiej gra.
Wygląda pięknie, ale jest była mała to też była ładna jak na dziecko to piękna.

ninja_4

Niedawno oglądałem po raz kolejny Wojnę Światów i muszę powiedzieć, że bardzo się zmieniło od tamtego czasu. Teraz ledwie ją poznałem i to głównie po oczach

ninja_4

"a ona już cycki" ahah ten tekst zwalił mnie z nóg =D
ale co prawda, to prawda=d

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones