Dakota Fanning

Hannah Dakota Fanning

8,0
25 702 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dakota Fanning
agentka_sam1

No rzeczywiście, trochę za nisko!

LukC

Za nisko?
Dziwię się, że w ogóle tam się znalazła :/

agentka_sam1

A kto ma niby być na tej liście ? Hana Montana ?

Dakota jest najlepszą aktorką swojego pokolenia i w pełni zasługuje na top 100, jak nie top 50.

LukC

Uważam że Jodelle Ferland dużo bardziej na to miejsce zasługuje. Moim zdaniem Dakota jest trochę przeceniana. Owszem Dakota jest bardzo dobrą aktorką, ale są lepsze od niej.

frycek49

No Ferland jest niezła, ale jak dla mnie gra zbyt mało zróżnicowane role. Swoją drogą ten ranking jest rankingiem popularności i wyglądu, a w mniejszym stopniu talentu, więc można go traktować z przymrużeniem oka.

LukC

No zgadzam się. Z resztą takie rankingi to nigdy nikogo nie usatysfakcjonują nie zależnie od tego kto by był na którym miejscu, więc nie ma się czym przejmować.

frycek49

Co racja to racja :)

LukC

Nie chodziło mi o Hanę Montanę, myślałam raczej o zdolniejszych aktorkach ;)
Dakota nie jest zła, ale jest mnóstwo aktorek które bardziej zasługują na miejsce w Top 100.

agentka_sam1

Prawda, ale na tej liście wyżej od Dakoty jest też dużo od niej gorszych aktorek. Tak jak mówiłem jest to raczej ranking popularności niż talentu ;)

LukC

Ona jest taka mloda,a gra wspaniale. Juz jako dziewczynka,chociazby w Sile strachu czy Samie :) .
podziwiam ja. jest tez bardzo ladna.

Lulubell

Moim zdanie zasługuje bez gadania. Jest dobrą aktorką. Czy wy nie widzicie jak dobrze grała mając już po kilka lat? Podziwiam ją. ; )

aszaaa16

Ależ nikt nie mówi że gra źle ale chodzi to że są o wiele zdolniejsze aktorki niż ona (i to z tego samego pokolenia) a nie są w ogóle w top. Ale jak już ktoś powiedział ten ranking to bardziej ranking popularności a nie zdolności. Po za tym jak już mówiłem. Takie rankingi i tak nigdy nieusatysfakcjonowaną wszystkich więc nie ma o co się kłócić.

użytkownik usunięty
frycek49

np,kto? ;) no powiedz.

Już mówiłem np. Jodelle Ferland albo Chloe Moretz też są świetne a jakoś nie są nawet na liście

frycek49

Ale w sumie to mi to tam obojętne, bo Dakote też lubię. Po za tym to w ogóle się nie przejmuję tymi rankingami i nawet nie interesuje mnie kto na nich jest.

użytkownik usunięty
frycek49

Jodelle Ferland takze powinna byc na liscie. Bardzo dobra gra np. w przypadek 39 czy silent hill.

użytkownik usunięty

Najbardziej mnie irytuje ze gwiazdki Zmierzchu sa w top 100. =.= albo ta co grala w step up 1.

Zmierzch zamieszał nastolatką w głowie. Aktorzy są specjalnie zrobieni tak żeby wszyscy ich pokochali. Ewdard jest przystojy,Bella piękna i o to tu chodzi ;)

aszaaa16

Bella piękna? Nie żartuj

agentka_sam1

Zdolna dziewczyna,nie ma co. Zasługuje na to miejsce.

mrs robinson

oczywiście że zasługuje. ciekawa jestem czy Ty byś od tak małego wieku zagrał tak świetnie w tylu filmach ;/. Ona ma klasee ! Zasługuje na to miejsce.

apis1

Heh, skoro AnnaSophia Robb ma ~250te, to ta Terakota powinna mieć przynajmniej poniżej tego..

krystix

hamuj sie!

Killall

Nie żadne hamuj się, bo to prawda. A AnnaSophia ma już ~215te.

Goras96

A AnnaSophia a w czym ona niby zagrała że ma być wyżej od Dakoty? Bo Fanning miała kilka genialnych ról szczegulnie w
Siła strachu.

pokemon227

A "Most do Terabithii" oglądałeś?

agentka_sam1

Dobre miejsce, o ile nie powinna być wyżej.
Gra bardzo dobrze, jest w dodatku ładna (mówię o nowych produkcjach gdzie wygląda dojrzale)
W ogóle gra od najmłodszych lat, więc to napewno też na to wpłynęło.

The_BiLeK

Ambitna dziewczyna. Podoba mi się jak zagrała w Dziewczynach z wyższych sfer.

Kinia _film

#85
Bym powiedział: Dobrze ludzie!", ale coś wam słabo idzie :/

Potwierdzam zdanie krystix.

agentka_sam1

Moim zdaniem zasługuje na to miejsce w przeciwieństwie do Emily Browning której ilość głosów jest kilka razy mniejsza i nie jest moim zdaniem tak utalentowana jak Dakota - a zajmuje 66 miejsce...

ilyjohnny

te rankingi są bez sensu skoro każdy z zaburzeniami oceny ocenia kogoś na 10 dlatego, że go ubóstwia, a następny na 1 tylko dlatego, ze go nie lubi. a jeszcze inny daje 1 tylko po to by obniżyć pozycje, a następny 10 by podwyższyć, a jeszcze inny nie ma zdania, ale sobie ocenia na odwal się też nie do końca rzetelnie. i co? chcecie by ranking był rzetelny? tak się nie da przy takim myśleniu i społeczeństwie.

LeaMao

Ona była dobrą aktorką dopóki nie zaczęła grać w filmach takich jak saga zmierzch(bez komentarza), runaways(dawała jeszcze jakoś radę, ale i tak słabo. Film uratował Michael Shannon), push(film bez ładu i składu, ale miło zawsze popaptrzeć na Djimona Hounsou i Camille Belle).

Vangelis7

takie dostaje propozycje. Jest młoda, chce się wybić a poza tym to skąd można wiedzieć ,ze film będzie klapą przed nakręceniem go ?

agentka_sam1

zdaje sie, ze w tym rankingu tzw chwilowa popularnosc aktorow, czy tez aktorek przewyzsza ich prawdziwa wartosc... Nie moge rzec, choc widzialem ta dziewczynke tylko w trzech filmach, musze przyznac, ze w w Man on fire byla wspaniala...a co do reszty, to nie osmieszajmy sie umieszczajac ja w jakichkolwiek rankingach. To jeszcze dziecina, bedzie miala czas wykazac sie zdolnosciami aktorskimi, czego jej z calego serca zycze. Umieszczanie jej w rankingach, miedzy zasluzonymi gwiazdami nie przysluzy sie jej wcale, wrecz zaszkodzic moze. Podziwiajcie zatem jej talent, z nadzieja, ze sie rozwinie, ku uciesze kinomaniakow miast przypinac jej na sile etykiety...

Havard

Dakota zasługuje na mocne 300 miejsce w rankingu.

użytkownik usunięty
agentka_sam1

Ja uważam ,że powinna być dużo wyżej ,jest świetną aktorką ..!

agentka_sam1

Nie wiem co w tym dziwnego.Dla mnie świetna była w Człowieku W Ogniu. O wiele gorsze aktorki są w tym rankingu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones