Dakota Fanning

Hannah Dakota Fanning

8,0
25 216 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dakota Fanning

W niedalekiej przyszłości to będzie jedna z czołowych aktorek młodego pokolenia w Hollywood.
Świetny talent aktorski, naturalna piękna uroda, młody wiek - czego chcieć więcej?
wystarczy że wystąpi w super produkcji, zgarnie popularność i będzie jedną z najlepszych aktorek
Wystarczy zobaczyć jej osiągnięcia, rankingi - Forbesa, czołowe miejsca najlepszych ról kobiecych.

MassGrzywa

Mi się wydaję że nie ma i nie będzie na nią takiego zapotrzebowania jak było kiedyś, kiedy była aktorką dziecięcą.

Claudia_9513

Może i prawda, co nie zmienia faktu, że jest chyba najlepszą aktorką młodego pokolenia. Ja nie znam lepszej aktorki w wieku 19-25 lat.

elushka

A ja uważam (generalnie z Twoją opinią się zgadzając) , że ranking Filmwebu po raz kolejny udowodnił , że nadaje się na drzewo.
32 pozycja ????
Dla dziewiętnastolatki ??
No litości.
Lubię tą dziewczynę i życzę jej samych świetnych ról.
Ale nawet top 100 to troszkę dla niej obecnie za wysoko.

nightgale

Ranking to ranking - coś tam znaczy ... na pewno preferencje oceniających, często uwielbienie przystojniaków i pięknych lal. Dakota lalą nie jest, ale jest bardzo ładna, młoda, zdolna, grała w wielu, jak na swój wiek, dobrych produkcjach. Tak ocenił ją ogół filmwebowców, czyli zwrócili na nią uwagę, może lubią filmy z nią, może ich zachwyciła, a nie poznali innych aktorek, to tak ten ranking wypada. Nie ma się co tym przejmować. Najważniejsze rankingi mają producenci filmów, np. w Hollywood. Te ichnie rankingi mają rzeczywiście znaczenie dla aktorów.

elushka

Dakota jest świetna ale nie jest najlepsza. Nie dorównuje np. rewelacyjnej Jennifer Lawrence (23l)

dastan3000

Ostatnio oglądam troszkę inne filmy... ale znam Jeniffer i uważam, że jest rewelacyjna, i już w tym momencie zmieniam zdanie - nie wiem, kto jest najlepszą aktorką w wieku 19-25 lat. W sumie to widziałam chyba więcej filmów z Jeniffer niż z Dakotą ;)

dastan3000

Dakota gra od dziecka a Jennifer stała się sławna przez igrzyska śmierci

monika199406

Jennifer gra od 15 roku życia. Zrobiło się o niej głośno dzięki nominacji do oscara. Igrzyska dodały oliwy do ognia. :D

dastan3000

Dakota od 7 roku życia a obecność oscara lub jej brak nie koniecznie świadczy o doskonałości

monika199406

Nic takiego nie napisałem. Chodziło mi tylko o to że Jennifer właśnie wtedy została zauważona. Mimo wszystko Lawrence prezentuje dużo wyższy poziom niż Dakota Fanning.

dastan3000

''Lawrence prezentuje dużo wyższy poziom niż Dakota Fanning'' - kiepski żart. Lawrence jest utalentowana lecz Dakota to talent czystej wody. Popatrz Lawrence zagrała jedynie w dwóch porządnych filmach a Dakota :
- Człowiek w ogniu
- Wojna światów
- Siła strachu
- Now is good
- Hounddog
To jej najlepsze role i dowody że to wyższy poziom niż Lawrence.

loukas321

Te argumenty mnie w żadnym wypadku nie przykonują. Lawrence zagrała tylko w dwóch dobrych filmach? Nie mam pytań...

loukas321

w Now Is Good zagrała bezbłędnie, nie wyobrażam sobie innej głównej bohaterki.

MassGrzywa

też uważam że jest świetna od małego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones