PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744026}

Zachowaj spokój

Please Stand By
6,5 3 854
oceny
6,5 10 1 3854
Zachowaj spokój
powrót do forum filmu Zachowaj spokój

Słaby !

ocenił(a) film na 3

Komedia ? ...to chyba żart ? Dziewczyna (Dakota Fanning) ma lekko nierówno pod sufitem ,napisała scenariusz i postanawia go dostarczyć do wytwórni .... Ogólnie nic ciekawego ! Można sobie darować ten film ;)

ocenił(a) film na 6
con_desiros

Dziewczyna ma autyzm, a nie nierówno pod sufitem.

ocenił(a) film na 7
Kavico

Z tym użytkownikiem się nie dyskutuje; próżny to trud.

ocenił(a) film na 6
laxman

¯\_(ツ)_/¯

ocenił(a) film na 7
Kavico

Ładna fryzura.

ocenił(a) film na 6
laxman

dzięki ;>

laxman

hahaha taa on tak ma, Jak coś nie trzyma poziomu Ralfa demolki to zawsze pisze ze słaby.

ocenił(a) film na 7
talib777

Dziwny to kinoman. Oglądać tyle filmów, i czepiać się tak bardzo? Nie czerpać z tego przyjemności? Nie wiem, chyba wo gole nie ocenia filmow wyżej:) ale co kto lubi. Ja nie walczę już z nim, tylko uświadamiam inych użytkowników.

laxman

Ale tu już chyba każdy zdążył zauważyć, że najbardziej nierówno pod sufitem to ma autor tego wątku. :)

talib777

Też zauważyłem, że chłopak najlepiej czuje się wśród bajek.

ocenił(a) film na 7
laxman

święta racja już zdarzyło mi się czytać jego "mądrości"
raz nawet wdałam się w dyskusję, nie wiedząc, że ma nierówno pod sufitem :D

Kavico

Naprawdę wg was to jest autyzm ?
To może zapytanie rodziców z dziećmi autystycznymi czy to co reprezentuje ta dziewczyna to jest jakakolwiek postać autyzmu ?
Że to miałby by być film, który miałby spowodować się że autyzmu nie należy się bać, bo można samemu pojechać, a tam nie chce mi się ciągnąć nawet.

Napiszę za jednym z oceniających, którego popieram:
"jak ktoś nie ma pojęcia o autyzmie to robi takie bajeczki jak ta przykre to jak taki poważny temat spłyca się w tak żałosny sposób... szczerze odradzam"

ocenił(a) film na 6
ptomek69

Nie znam rodziców dzieci z autyzmem, ani sama ich nie mam, ale mam wystarczająco otwarty umysł, by się nie zamykać w jakichś ustalonych przez kogoś ramach. Autyzm to jedno, warto też jednak mieć na uwadze, że za autyzmem stoi człowiek, osoba. Odczuwająca, myśląca, reagująca. I co za tym idzie każdy człowiek robi to wszystko na swój własny sposób. Tak samo, jak każdy z nas na własny sposób przeżywa różne choroby (już nawet nie chodzi wyłącznie o tego typu).
Trochę śmieszne jest w ludziach, że gdy czegoś doświadczą lub poznają coś bliżej, wydaje się im, że wiedzą już na ten temat wszystko i mają prawo mówić komuś, jak powinien się zachowywać, a jak nie, lub tym podobne.


ocenił(a) film na 6
Kavico

Dokładnie, wymądrzają się ci, co nie mają sami pojęcia, bo oceniają być może po jednej osobie, którą znają i to ich maksymalnie zamyka na wiedzę, ustawiają się w gronie "ekspertów". Nie bez powodu mówi się zwykle o "zaburzeniach ze spektrym autyzmu", to bardzo indywidualne i różnorodne rodzaje zaburzeń, od całkowitego zamknięcia na świat, poprzez spore problemy w kontatkach, aż po ludzi całkiem dobrze funkcjonujących i niezwykle uzdolnionych - zespół Aspergera.

ocenił(a) film na 8
con_desiros

Sam masz "nierówno". I kompletnie brakuje Ci empatii.

con_desiros

ty wszystkie filmy oceniasz na 4 :DDD Czyli zaden film ci sie nie podoba :/

con_desiros

Słaby na pewno nie. Ale średni już tak, mimo że przez jakieś pierwsze kilkanaście minut (do pół godziny) zapowiadał się nawet na bardzo dobry.
No ale im trwał, tym miałem wrażenie, że zabrakło pomysłu na fajny scenariusz i dalsza "akcja" przez to nudziła. Można było naprawdę coś więcej wymyślić od.... UWAGA MEGA SPOILER! ... od podróży z pieskiem w torbie ;)

con_desiros

jest chora na autyzma nierówno pod sufitem masz ty frajerze który nie rozumie przesłania filmu i woli być nierobem i życ z zasiłkoów jak 99% pseudokatoli w polce

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones