PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807045}
6,7 1 809
ocen
6,7 10 1 1809
7,6 5
ocen krytyków
Outside In
powrót do forum filmu Outside In

Cześć. Jest to jeden z najmniej zrozumiałych dla mnie filmów. Jestem ciekaw skąd tyle dobrych opinii. Chciałbym otworzyć dyskusję, w której każdy zainteresowany tym filmem poda mi argumenty, które pozwolą mi zrozumieć przesłanie. Pozdrawiam serdecznie :)

ocenił(a) film na 6
Jasny0111

Wydaje mi się (!), że dobre oceny nie pochodzą od fanów filmów akcji, gdzie mamy dobrego i złego bohatera, i w zasadzie od początku można przewidywać jak się zakończy walka, przy okazji której, mamy mnóstwo efektów specjalnych.

Nie jestem pewien czy w "Outside In" jest jakieś konkretne przesłanie. Jak dla mnie jest to taka prosta historia o życiu osób, które próbują sobie jakoś radzić. Chris, po długiej odsiadce chce sobie ułożyć spokojne życie. Carol chce pomagać innym, jakoś się realizować. Mieć faceta, który jest nią zainteresowany. A los, po prostu, połączył w jakimś momencie ich drogi, a widz śledzi jak się potoczą losy. Mi się podobał ten film bo miło było patrzeć jak sobie radzą z życiem, że się nie poddali - może to jest takie przesłanie. Chris nie skończy w rynsztoku, a Carol będzie nadal wyciągać pomocną dłoń do potrzebujących. Jest to historia, którą mogło napisać życie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones